27 жовтня 2023 року в Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця відбувся вебінар, приурочений академічній доброчесності. Ця подія об’єднала викладачів кафедр та студентів всіх рівнів вищої освіти.
У цьому заході прийняли участь і студенти освітньої програми “Маркетинг” першого бакалаврського рівня, які навчаються як очно, так і заочно, а також здобувачі другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти. Крім того, до заходу долучилися і студенти освітньої програми “Бізнес-дизайн” другого курсу бакалаврату.
📚 Учасники вебінару дізналися про історію виникнення проблеми академічної доброчесності та важливість її дотримання.
🌏 Вебінар включав аналіз міжнародного досвіду та стандартів, які визначаються для забезпечення академічної доброчесності.
🔍 Учасники обговорили наслідки та санкції, які можуть бути застосовані у випадку порушення академічної доброчесності.
📝 Розглядались різні види плагіату та надано зрозумілу інформацію про те, що вважається порушенням.
🏫 Учасники отримали конкретну інформацію про вимоги до академічної доброчесності, які діють в університеті.
📜 Вебінар завершився розглядом процедур та регламенту, які застосовуються при перевірці на унікальність наукових робіт студентів.
🗣️ Всі учасники мали можливість задати запитання та обговорити важливі аспекти академічної доброчесності, а також роль етичного використання Chat GPT в навчальному процесі та освіті загалом.
💪 Захід сприяв підвищенню рівня усвідомленості стосовно цінностей академічної доброчесності серед студентів та викладачів ХНЕУ ім. С. Кузнеця.
🙏 Вдячні організаторам та всім учасникам вебінару за активну участь та сподіваємося, що ця подія стане важливим кроком на шляху до підвищення якості освіти та дотримання академічної доброчесності в нашому університеті. 🎓📚🤝