Лабораторія Marktech

 

Що таке Marktech? Це не просто маркетинг та технології, це набагато більше. Це креатив, креативна спільнота та розбудова зв’язків.

Лабораторія Marktech – це платформа, де створюються нові проєкти та колаборації, сприяючи розвитку екосистеми бізнесу та освіти. Це новий рівень співпраці між університетами, бізнесом, громадськістю та державою.

Лабораторія заснована в Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця в 2021 році. Платформа наразі об’єднує два сучасних університети:

Студенти з факультетів менеджменту і маркетингу, економіки і права, а також інформаційних технологій працюють над проєктами в командах, до яких також долучені студенти з Прикарпатського університета.

За останні роки Marktech став платформою для проходження практики, під час якої бакалаври пишуть дипломні роботи на реальних кейсах під керівництвом менторів з бізнесу та викладачів. Вони отримують неперевершений досвід командної роботи та набувають найважливіших професійних навичок.

Один із захоплюючих проєктів, що вже розпочався, – це проєкт з просування України як виробника сучасного, модного та якісного одягу на ринку країн Європейського Союзу, під менторством Ukrainian Fashion Cluster.

Приєднуйтеся до Marktech і долучайтеся до нашої спільноти, де ваш потенціал знайде справжнє втілення!

Як учасник проєкту, ви отримаєте можливість працювати над захоплюючими завданнями, спілкуватися з однодумцями, розвивати свої навички та побудувати цінні професійні зв’язки. Ви матимете можливість впливати на майбутнє бізнесу та освіти, працюючи в команді, де ідеї народжуються та перетворюються на реальність.

Усе що вам потрібно, це бути студентом факультету менеджменту і маркетингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця! До зустрічі в самому серці інноваційного маркетингового світу!

Наші контакти:

м. Харків, просп. Науки, 9-А, 61166 Україна
ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Кафедра маркетингу
Наш сайт: https://dom.hneu.edu.ua/
Наш e-mail: kafmark@hneu.net

МАЙСТЕР-КЛАСИ ТА ПРАКТИКУМИ