🎨23 лютого завдяки спільним зусиллям кафедри маркетингу та факультету менеджменту і маркетингу ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбудеться відкриття унікальної художньої виставки, присвяченої Дню початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Ця виставка — нагадування про силу, мужність та непохитність українського духу.

📍Місце проведення: головний корпус ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Ми віримо, що мистецтво має силу і здатність зцілювати, об’єднувати та надихати. Ми стоїмо на порозі важливої річниці, яка нагадує нам про необхідність берегти пам’ять, виборювати незалежність і свободу, захищати мир і світові цінності, відбудовувати країну і не втрачати віри у світле майбутнє.

Щиро дякуємо нашим захисникам, захисницям та всім тим, хто вносить свій вклад у нашу спільну боротьбу за свободу. Разом ми непереможні. Все буде Україна!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!🇺🇦