25 листопада за організації Лабораторія кар’єри ХНЕУ ім. С. Кузнеця та Marktech Creative Lab відбулась панельна дискусія “Креативна індустрія 4.0: шлях повоєнного розвитку української креативної економіки”.
❗Метою заходу є привернення уваги бізнесу та наукової спільноти до української креативної індустрії, яка має всі можливості стати драйвером розвитку післявоєнної України.
🧑‍💻 Модератором виступив Тарас Данько, професор кафедри менеджменту Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, Голова Ради УАРМБО, кандидат економічних наук, доцент.
🧑‍🏫 З вітальним словом виступив Едуард Лапковський, проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
🗣️ Серед спікерів панельної дискусії були:
– Михайло Крикунов, Ph.D., декан Kiev Business School, голова правління Української агенції кластерного розвитку CLUST-ua, президент ГО Українська Мережа Більдунгу;
– Людмила Кадекіна, керівниця аналітичного відділу Українського культурного фонду;
– Віктор Вінтоняк, очільник Агенції регіонального розвитку Івано-Франківської області, член Правління Бізнес-Асоціації Івано-Франківська;
– Зузанна Ревезова, культуро-соціологія, культурна економіка та урбаністика, дослідник регіональних наук технічного університету в Кошице, Словаччина, старший менеджер проєктів Creative Industry Košice, Spolka;
– Людмила Гриневич, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу Харківського національного економічного університетут імені Семена Кузнеця;
– Іван Благун, професор кафедри менеджменту та маркетингу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
🖥️ У заході також прийняли участь у змішаному форматі офлайн та онлайн представники державного сектору, науковці, бізнесмени та представники студентської спільноти.
📹 Запис панельної дискусії можна передивитись за посиланням: https://youtu.be/hKwV1NYAwtE