ХНЕУ ім. Семена Кузнеця та кафедра маркетингу постійно співпрацює з провідними фахівцями, реальними практиками, коучами та залучає їх до навчального процесу.
Один з наших менторів – Дмитро Грицький, засновник креативного агентства “Бумеранг”, ментор бізнес спільноти Board. Дмитро регулярно долучається до процесу освіти молоді та ділиться своїм багатим практичним досвідом. 🗣 Нещодавно він провів в університеті лекцію “Маркетинг під час війни. Від власника до власного бренду”.
Студенти ХНЕУ ім. С. Кузнеця під час усієї тривалості навчання мають можливість обирати та долучатись до авторських курсів, лекцій, майстер-класів.
🎞 Якщо ви не змогли потрапити на лекцію або долучитись онлайн та особисто поспілкуватись з Дмитром Грицьким, запрошуємо подивитись лекцію у записі: